רמקול אלחוטי HomePod - אפור חלל

מק"ט
MQHW2LL/A

רמקול חזק ועוצמתי
אלחוטי ללא צורך בכבלים (למעט חיבור חשמל)
Siri מפעילה מוזיקה בשפה טבעית
מערך של שישה רמקולים
וופר, אמפליפאייר ושבעה טוויטרים
סאונד חם ועשיר
בס עמוק
שבב A8 של Apple

1,649.00 ₪
Frequently Bought Together
  • סה״כ מחיר

הום-פוד - HomePod

HomePod הוא הוא רמקול חזק ועוצמתי שנשמע פשוט מדהים, שביחד עם Apple Music מאפשר לכם גישה לאחד הקטלוגים הגדולים ביותר של מוזיקה הקיימים כיום, והכל נשלט בעזרת דיבור בשפה טבעית ל-Siri, העוזרת האישית של Apple. קחו את חוויית השמיעה לדרגה חדשה לגמרי, וזאת כמובן רק ההתחלה.

HomePod משלב הנדסה גאונית של ותוכנה מתקדמת של Apple וביחד הן יוצרות סאונד איכותי וממכר בתוך החדר, לא משנה היכן הוא ממוקם. הרמקול האלגנטי והקומפקטי הזה פשוט יגביר את ההנאה שלכם ממוזיקה בתוך הבית.

Apple יצרה את HomePod כאשר חשבה על הפרטים הקטנים, ושילבה בתוכו וופר גדול ואמפליפאייר כדי שיוכל להשמיע סאונד חם ועשיר עם בס עמוק ביותר.

ל-HomePod יש מערך מרשים ביותר של שבעה טוויטרים, המספקים אודיו ב-360 מעלות, כך שלא משנה היכן תמקמו אותו, הרמקול הגאוני הזה יספק לכם את הסאונד הטוב ביותר. בזכות הטוויטרים, HomePod מעניק תחושת חלל רחבה, איפה שרק תבחרו להציב אותו. בנוסף, ל-HomePod יש שישה מיקרופונים, כדי שתוכלו לבקש מסירי להשמיע את המוזיקה שלכם מכל פינה בחדר.

שבב A8 עוצמתי שתוכנן על-ידי Apple הוא המוח מאחורי כל החוכמה של HomePod, אשר יעבור על שלב ה-Buffering בלי שבכלל תבחינו בו.

HomePod מגיע בשני צבעים, אפור או לבן, והוא ללא ספק יראה מושלם בביתכם.

מידע נוסף
מפרט מלא

רוחב: 142 מ"מ
גובה: 172 מ"מ
משקל: 2.5 ק"ג
צבעים: אפור חלל, לבן
שפה: אנגלית (אוסטרליה, בריטניה, ארה"ב)
רמקול Multiroom עם תמיכה ב-AirPlay 2

מק"ט MQHW2LL/A