אם אהבתם את המאמר אתם מוזמנים לשתף

Apple Watch - שעוני אפל

כל ההבדלים בין הדגמים הישנים לדגמים החדשים

אירוע ההכרזה של Apple הסתיים בהצלחה, וביחד עם דגמי iPhone 7 החדשים הכריז טים קוק על Apple Watch Series 2, הכולל בתוכו שיפורים מהדור הקודם, בין היתר מעבד חזק יותר, אטימות למים עד 50 מטרים ורכיב GPS מובנה, ובנוסף, הכריז על Apple Watch Series 1 שהוא שיפור של סדרת השעונים שאנחנו מכירים מאפריל 2015.

אז מה חדש בדור השני לעומת הדור הקודם? ומה ההבדל בין Series 1 ל-Series 2? נתחיל בכך שבהכרזה של ספטמבר 2016 הכריז טים קוק על שני דורות ולא על אחד, שמתחלקים ל-Series 1 ו-Series 2. שעוני Series 1 הם כמו שציינתי למעלה הגירסה המשודרגת לשעונים של השנה שעברה (2015). השידרוג שלהם מופיע בתצורת מעבד משופר יותר (Dual-Core S1P) שכמובן משפר את ביצועי השעון והמהירות, אבל זה השדרוג המשמעותי היחיד. בסדרת השעונים Series 2 הסיפור הוא כבר שונה לגמרי:

נתחיל במסך, שהבהירות שלו היא הגבוהה ביותר שנראתה עד היום, פי 2 וקצת לעומת המסך של Apple Watch Series 1. הזכוכית עשוייה Sapphire crystal ומאפשרת שקיפות מירבית, עם רזולוצייה של 272 על 340 פיקסלים (38 מ"מ) ו-312 על 390 פיקסלים (42 מ"מ), בדומה לדור 1.

המעבד הקרוי S2 חזק יותר מהמעבד בדור הקודם וכולל על-פי החברה מהירות כפולה של GPU היאפשר לכם להנות מביצועים מרשימים יותר, ואילו הסוללה של Apple Watch החדש נשארה זהה לקודמתה, אך זה לא אומר שהיא לא חזקה מספיק, אלא ההפך. הסוללה מאריכה חיים לאורך רוב שעות היום, עד 18 שעות של פעילות רצופה, ואיתה אתם מקבלים כבל טעינה מגנטי.

דף השוואה בין דגמי אפל ווטש

השינוי המהותי ביותר ב-Apple Watch Series 2 הוא רכיב ה-GPS המובנה. הרכיב החדש יוכל לעזור לספורטאים (שבלי קשר יהנו הכי הרבה מהשעון) לנטר נתונים בזמן אמת ללא צורך להביט באייפון.
Apple הכריזה על שיתוף פעולה עם Nike ויצרה סדרה חדשה המכונה Apple Watch Nike+, המגיעה עם רצועות חדשות במבחר צבעים, ומתאימה לאצנים היכולים ליצור קהילה סביבם בזמן שהם מבצעים את ריצת הבוקר שלהם או אחה"צ.

Apple Watch Nike+

Apple Watch Series 2 מתחלק לארבע סדרות כשכל אחת מגיעה עם אפשרויות שונות, עליהן נרחיב מיד:

Apple Watch
- מארז אלומיניום ורצועת ספורט או רצועת ניילון.
- מארז Stainless steel עם רצועת ספורט, רצועת Stainless steel או רצועת עור.

Apple Watch Nike+
- מארז אלומיניום עם רצועת Nike Sport.

Apple Watch Hermès
- מארז Stainless steel עם רצועת Hermès, איתה תקבלו רצועת ספורט נוספת.

Apple Watch Edition
- מארז קרמי עם רצועת ספורט, ותחנת עגינה מגנטית הנכללת עם הרכישה.


אם אהבתם את המאמר אתם מוזמנים לשתף