שעון אפל ווטש Apple Watch Series 3 38mm Smartwatch, GPS, אלומיניום כסוף, רצועת ספורט בצבע אפור-ערפל

מק"ט
MQKU2LL/A

עשוי אלומיניום עם זכוכית Ion-X
מתאים ליד בהיקף של 13-20 ס"מ
משנה פנים עם ווידג'טים
תקשורת עם סירי
מציג יישומים והתראות
עמידות למים עד 50 מטרים
רכיב GPS מובנה
Apple Pay

1,645.00 ₪

שעון אפל ווטש Apple Watch Series 3

השארו מחוברים בסטייל עם הסדרה השלישית של שעוני היד Apple Watch, המגיעים עם רצועת ספורט או ניילון, ומסגרת אלומיניום או פלדת אל-חלד, המקנות לו עיצוב מרשים. אפל ווטש מניע את האפלקציות באייפון שלכם ומביא פונקציונאליות רבה למפרק היד שלכם, וכך אתם יכולים לעשות יותר כאשר האייפון בכיס. בסדרת Apple Watch Series 3 אינכם צריכים יותר ללכת עם האייפון, בזכות התמיכה של השעון ברשת סלולרית (בדגמי GPS +Cellular בלבד).

אפל ווטש מתחבר לאייפון שלכם בעזרת ממשק Bluetooth 4.0 ומציג התראות, אפליקציות, הודעות ועוד, על מסך בגודל 1.3 או 1.5 אינץ'. הוא בנוסף יכול להתחבר ישירות לאינטרנט הודות לחיבור Wi-Fi. הסוללה הפנימית של אפל ווטש ספורט יכולה להחזיק עד 18 שעות של שימוש רגיל, ונטענת באמצעות מטען מגנטי ייחודי.

אפליקציות

תהנו מיישומי iOS שאתם אוהבים באייפון שלכם, שהותאמו ל- Apple Watch.

התראות

השאירו את האייפון שלכם בכיס והסתכלו על ההתראות ממפרק ידכם. Apple Watch יציג לכם התראות מהטלפון כך שתוכלו להגיב או להשאיר זאת לאחר כך. על המסך הרגיש תוכלו ללחוץ בעדינות ולשמוע התראה נעימה כאשר מתקבלת הודעה.

GPS

רכיב GPS מובנה יאפשר לכם לנווט ולהשיג מידע מדיוק לגבי מיקומכם, ללא צורך במכשיר הסלולרי. אפל ווטש מתחבר במהירות ללוויין ה-GPS ומתעד מרחק ומהירות, ויעזור לכם בדרכם אם אתם במכונית, בהליכה ברחוב או בזמן ריצת הבוקר.

עמידות למים עד 50 מטרים

אפל ווטש Series 3 עמיד לחלוטין בפני מים, וכעת אתם לא צריכים להוריד אותו מהיד אפילו את אתם הולכים לבריכה, משום שהוא תוכנן כדי לעמוד בלחץ מים גבוהה המאפשר לכם לצלול איתו עד 50 מטרים מתחת למים.

פנים מתחלפות

ל- Apple Watch יש את היכולת לשנות את פניו כדי לתת לנו מידע שימושי. פשוט החליקו את אצבעכם כלפי מעלה ותוכלו לעשות דברים כמו לראות את היומן שלכם או למצוא את מיקומכם על המפה. התאימו את פני ה- Apple Watch שלכם למה שאתם אוהבים, החל משעון דיגיטלי או מחוגים, ועד למודל של מערכת השמש. התאימו את ה- Complications של בחירתכם לפני השעון כדי שתראו את המידע שמעניין אתכם.

Complications

Complications הם ווידג'טים קטנים המוצגים על פני השעון ומאפשרים גישה מהירה למידע בו אתם משתמשים לעיתים קרובות. תוכלו להתאים לעצמכם אלו Complications תרצו להציג, כולל Complications מובנים כגון מזג אוויר ויומן, או לחילופין להציג Complications מיישומים שהורדתם.

סירי

דברו אל העוזרת המופורסמת של אפל סירי בדיוק כמו שאתם מדברים אל האייפון שלכם כדי להפעיל אפליקציות, להקליט פתקים, לחפש ברשת, להגיב להודעות ועוד. פשוט לחצו על הכתר הדיגיטלי (Digital Crown) או הרימו את ידכם ואימרו "היי סירי".

כושר ובריאות

אפליקציית הפעילות (Activity) מציגה את ההתקדמות שאתם מבצעים מדי יום דרך השלמתים היעדים (Goals), בעזרת שלוש טבעות פעילות, שגדלות ככל שאתם זזים, עד לסגירתן כאשר הגעתם למטרה. טבעת Stand מודדת לכם כמה זמן עמדתם כדי לקחת הפסקה מישיבה, טבעת Move מראה כמה קלוריות אקטיביות שרפתם, וטבעת Exercise תראה כמה פעילות נמרצת השלמתם.

השעון שלכם מרגיש את את הפעילות היומית שלכם בעצמו, כך שאין צורך להפעיל זאת ידנית. ניתן להגדיר יעים באופן ידני או מבוסס על הצעות שבועיות מאפליקציית Activity. Apple Watch תומך גם באפליקציות כושר ובריאות שאינן מובנות.

מודד קצב פעילות הלב

בידקו את קצב פעילות הלב שלכם שלכם בכל רגע נתון עם היישום המובנה של Apple Watch. היישום משתמש במערך שלם של לדים וחיישנים המודדים כמה קשה הלב שלכם עובד במהלך פעילות גופנית. 

Apple Pay

Apple Pay היא דרך תשלום מובייל מאובטחת המאפשרת לכם לשלם עבור מוצרים ושירותים דרך הרשת, מבלי לגעת בארנק. אתם יכולים להוסיף ולשנות כרטיסי אשראי ב- Apple Pay, אשר לא מאחסן את מספרי האשראי שלכם על המכשיר או משתף אותם עם כל מיני גורמים.

מוזיקה

כאשר האייפון שלכם בטווח קליטה, תוכלו להשתמש ב- Apple Watch כדי לשלוט בנגן המוזיקה. אתם גם יכולים לאחסן עד 3GB של מוזיקה בזיכרון הפנימי ולשמוע בעזרת אוזניות Bluetooth.

שיחות

קבלו שיחות ודברו בעזרת המיקרופון המובנה של Apple Watch או העבירו את השיחה לאייפון.

מידע נוסף
מק"טMQKU2LL/A