אם אהבתם את המאמר אתם מוזמנים לשתף

רכישת מחשב Apple Mac ו-Microsoft Surface באילת

מה הדבר הראשון שחושבים עליו כאשר רוצים לקנות מחשב של Apple או Microsoft בישראל? נכון, האם ניתן לרכוש באילת? כולנו יודעים שמוצרי אפל מק וסרפס הם לא המוצרים הכי זולים שנקנה השנה, ואם יש אפשרות לשלב את קניית המחשב עם הירידה המשפחתית לאילת וכך לחסוך את המע"מ אז מה טוב.

אבל מה קורה אם אני רוצה לרכוש את המחשב ללא מע"מ ועדיין להרוויח את השירות של אמירים הפצה? כן, בא לי לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה..

מהיום זה אפשרי. לקוחות אמירים הפצה יכולים לקנות מוצרי Apple Mac ו-Microsoft Surface באילת ללא מע"מ (למעט סרפס גו, ניתן להזמין רק דרך האתר), ולהנות ממחירים אטרקטיביים ושירות שעולה על כולם. איך עושים את זה? פשוט מאוד:

 

נכנסים לאתר של אמירים הפצה – www.adcs.co.il ובוחרים באתר את המוצר הספציפי שרוצים לרכוש. לאחר מכן מתקשרים למשווק שלנו שנמצא באילת (אוריפון – 08-6348951), ואומרים לו שאתם לקוחות של אמירים הפצה. באוריפון ישאלו אתכם מה המק"ט המדוייק של המחשב שברצונכם להזמין. המק"ט נמצא בדף המוצר באתר שלנו, מתחת לשם הפריט, מימין לתמונה.

חלק מתהליך ההזמנה הוא לשלוח במייל לאוריפון את פרטי ההזמנה שלכם. המייל צריך לכלול את שמכם המלא, כתובת, טלפון, מספר תעודת זהות וצילום מסך של המוצר או של סל הקניות שלכם באתר שלנו. את המייל יש לשלוח לכתובת: [email protected]

אז איך אני יודע מה המחיר של המחשב ללא מע"מ? ישנן שתי אפשרויות: אפשרות ראשונה - להוסיף את המוצר לסל הקניות ולהסתכל על סך הביניים, המציג את המחיר של סל הקניות ללא מע"מ. האפשרות השנייה - לקחת את המחיר של המוצר ולחלק אותו ב-1.17. המלצה: במקרה ובחרתם באופציה ב' העזרו במחשבון.

שימו לב - לא ניתן לקנות באילת מוצרים אשר נמצאים במבצע מיוחד או מבצעים עד גמר המלאי או מבצעים לזמן מוגבל, אלא אם הם מופיעים בדף הזה (כל מחשב אחר שלא נמצא במבצע ניתן לרכוש אותו באילת מבלי שיופיע ברשימה זו). איך אפשר לזהות מוצר שנמצא במחיר מיוחד? הוא פורסם כמבצע בפייסבוק שלנו או שהוא נמצא באתר עם מחיר שמסומן בקו חצוי״, ומחיר ללא קו חצוי נמוך יותר לידו. מוצרים אלו ניתן לרכוש באילת במחיר הרגיל שלהם ללא מע"מ באילת, או במחיר מבצע באתר כולל מע"מ. בכל מקרה ניתן לבדוק איתנו טלפונית כדי לוודא שוב אם המוצר ניתן לרכישה באילת למרות המבצע או לא.

רגע רגע, מתי אני אקבל את המחשב? איך אדע לתכנן את הירידה לאילת עם איסוף המחשב מאוריפון?

זה פשוט מאוד. אם המחשב קיים במלאי, אתם צריכים לקחת בחשבון יומיים שלושה של הגעתו לאילת. אם הוא לא במלאי, נצטרך להתחשב בזמן האספקה המופיע לנו באתר. כדי להבין אם המוצר במלאי או לא, צריך להסתכל בדף המוצר ברגע ביצוע ההזמנה. על כל מוצר באתר מסומן זמן האספקה על-גבי התמונה שלו בדף המוצר ובדף הקטגוריה. אם המוצר במלאי הוא יופיע עם לייבל ירוק שכתוב עליו "במלאי". אם המוצר לא במלאי, הוא יופיע עם לייבל שרשום עליו זמן האספקה שלו. בדפי מוצר, זמן האספקה מופיע גם מעל המחיר.

זהו זה, מכאן והלאה, הזמנתכם תתבצע דרך אוריפון אילת, אך השירות והתמיכה יינתנו דרך אמירים הפצה.

אנחנו מאחלים לכם שתהיה לכם חופשה נעימה ושתחזרו הביתה עם מחשב חדש!

 

 הרחבת אחריות VIP+ למוצרי אפל מק לשלוש שנים  שירות VIP למוצרי Apple Mac  שירות VIP Business למוצרי Apple Mac

 

רכישת אפל מק באילת ללא מע"מ

אם אהבתם את המאמר אתם מוזמנים לשתף