אם אהבתם את המאמר אתם מוזמנים לשתף

אופיס 2016 למק בעברית

Office 365 למק בעברית

קהילת משתמשי מק דוברי העברית בארץ ובעולם חיכו לבשורה זו הרבה מאוד זמן, ועכשיו זה קורה באופן רישמי – העדכון האחרון שהוציאה מיקרוסופט למק (בטא 15.2) בחודש מרץ האחרון כולל תמיכה מלאה בעברית ובערבית. התמיכה באה לידי ביטוי בסימני הפיסוק שאינם משנים את כיוונם לסוף המשפט, שילוב נכון של אותיות באנגלית באמצע המשפט, יישור לימין ועוד, אך כדי שאופיס 2016 ייתמך בעברית במחשב שלנו, על מערכת ההפעלה להיות מותקנת בעברית.

רכישה והתקנה

חברת מיקרוסופט מציעה ללקוחותיה את Office 365 בעברית הכוללת בתוכה את כל תוכנות אופיס השונות. אם כבר יש לכם אופיס מותקן על המחשב שלכם, אתם לא צריכים למחוק או לשדרג כל תוכנה בנפרד, אלא פשוט להוריד את העידכון מהאתר של מיקרוסופט בעזרת חשבון מיקרוסופט שלכם. תוכלו לעשות זאת בקישור הזה.

לחילופין, דרך מהירה יותר לעדכן את אופיס היא להכנס לאחת מתוכנות האופיס, בתפריט למעלה ללחוץ Help ואז לבחור Check For Updates. מומלץ להגדיר חיפוש עדכונים אוטומטית אחת לחודש.

עדכון אופיס 365 למק בעברית

אם אין ברשותכם עדיין את חבילת Office 365 בעברית תוכלו לרכוש אותה אותה באתר של מיקרוסופט. החברה מציעה מחירים משתלמים, במיוחד אם אתם סטודנטים. את כל חבילות Office 365 תוכלו לראות בקישור הזה, שם תמצאו גם את המחירים המתחילים ב-300 שקלים לשנה, וגם מה כוללת כל חבילה.

חבילות אופיס למק בעברית