אם אהבתם את הדף אתם מוזמנים לשתף

הרחבת אחריות +VIP למוצרי Apple Mac

אמירים הפצה מציעה לך הרחבת אחריות מיוחדת ובלעדית בישראל

 שירות VIP למוצרי Apple Mac

 

כשקונים מוצר כמו מקבוק או מוצר אחר של משפחת Apple Mac מקבלים אחריות יצרן למשך שנה, לא משנה היכן קניתם את המחשב. אבל לא בכל מקום אתם תקבלו את השירות ואת האמינות שהייתם ראויים להן, ולכן, כדאי שקודם כל נבין מה אנחנו מקבלים כאשר אנחנו קונים Mac.

הסבר כללי על השירות בישראל

כאשר אנחנו קונים Mac אנחנו מקבלים ביחד איתו אחריות למשך שנה. אחריות בסיסית זו מקנה לכם שירות ותמיכה בינלאומית של חברת אפל. נותנת השירות הרשמית בישראל היא iDigital, ולכן אם תצטרכו להפעיל את האחריות, תהיו צריכים ללכת פיזית לאחד מסניפי iDigital ולהשאיר אצלם את המחשב שלכם, שאותו הם ישלחו למעבדה לצורך תיקון.

מה נכלל בהרחבת אחריות VIP+ של אמירים הפצה?

תחילה נבין מה מקבלים כאשר רוכשים מחשב באמירים הפצה ללא הרחבת אחריות. כאשר אתם רוכשים מחשב באמירים הפצה מקבלים את האחריות הבינלאומית של Apple למשך שנה, וביחד איתה ללא תוספת תשלום מקבלים את שירות ה-VIP שלנו, הכולל איסוף והחזרה מאתר הלקוח, או לחילופין שירות מחשב חלופי. אם בוחרים באיסוף והחזרה, אנחנו שולחים אליכם שליח שאוסף ממכם ומחזיר לכם אותו בסוף הטיפול. אם בוחרים בשירות מחשב חלופי, יש צורך להגיע למשרד החברה בכפר דניאל עם המחשב התקול, ולחזור אלינו בסוף הטיפול כדי לבצע שוב את ההחלפה.

הרחבת אחריות VIP+ של אמירים הפצה מרחיבה את הכיסוי שלך לשלוש שנים ממועד הרכישה המקורי של ה- Mac שלך, ובנוסף נותנת לך שירות איסוף והחזרה + מחשב חלופי! כלומר, אין צורך להגיע אלינו כדי לתאם מחשב חלופי, אנחנו נשלח אליכם שליח שיאסוף מכם את המחשב התקול ובאותה נשימה יתן לכם מחשב חלופי כדי שתוכלו להמשיך לעבוד. בסוף הטיפול יגיע אליכם שליח פעם נוספת כדי לבצע שוב את החלפת המחשבים. הרחבת אחריות VIP+ מקנה לכם שירות שלא נראה עד היום בישראל!

מתי צריך לרכוש את הרחבת האחריות VIP+ של אמירים הפצה?

ניתן לרכוש את הרחבת האחריות תוך שנה ממועד הרכישה. לא תינתן אפשרות של הרחבה לאחר שעברה שנה אפילו אם עבר יום אחד בלבד.

אז כמה עולה להרחיב אחריות למחשב?

לפניכם מוצגים המחירים עבור הרחבות האחריות

הרחבת אחריות VIP+ למקבוק אייר - 1099 ש״ח.

הרחבת אחריות VIP+ למקבוק 12 - 1199 ש״ח.

הרחבת אחריות VIP+ למקבוק פרו 13 - 1299 ש״ח.

הרחבת אחריות VIP+ למקבוק פרו 15 - 1399 ש״ח.

הרחבת אחריות VIP+ למקבוק פרו 16 - 1399 ש״ח.

הרחבת אחריות VIP+ למק מיני - 599 ש״ח.

הרחבת אחריות VIP+ לאיימק - 899 ש״ח.

ניתן לבצע הרחבת אחריות AppleCare+ למק פרו במעמד רכישת המחשב - 1699 ש"ח.

דעו שמשתלם יותר לרכוש הרחבת אחריות במעמד רכישת המחשב כיוון שכך ניתנת הנחה. את המחיר תמצאו בדף המוצר של המחשב.

אמירים הפצה דואגת לכם גם בחו"ל

אתם צריכים לממש אחריות ואתם בארץ (ישראל)? מצויין! שירות איסוף והחזרה + מחשב חלופי תקף למשך כל זמן האחריות, כל שנשאר לכם זה לדאוג שיש לכם גיבוי וליצור איתנו קשר.

אתם בחו״ל? עכשיו זה כבר נשמע מסובך מידיי? ממש לא! צרו איתנו קשר על מנת שנאמת תקלה ונתעד אותה במערכות שלנו, לאחר מכן אתם ניגשים לאפל סטור הקרוב אליכם ומתקנים את המחשב. רגע, רגע.. זה יעלה לכם כסף? נכון, אבל רק לימים ספורים. איך זה עובד? לפני אישור התיקון תתבקשו לשלוח אלינו את הצעת המחיר של אפל לתיקון, אנחנו נאשר אותה ולאחר ביצוע התיקון כל שנשאר לכם לשלוח אלינו את החשבונית. לאחר בדיקה ואימות שלנו שאכן בוצע תיקון לפי הפרטים שנמסרו אתם תקבלו את מה ששילמת בהעברה בנקאית לחשבון שלכם.

 אז מה ההבדל בין הרחבת אחריות VIP+ של אמירים הפצה ל-iDigital Care?

הרחבת אחריות VIP+ של אמירים הפצה מקנה כיסוי ל-3 שנים וקבלת שירות בינלאומי. בישראל ע”י אמירים הפצה ובחו״ל ע״י Apple בכל מקום שיש Apple Store. לעומת זאת iDigital Care מקנה הרחבת אחריות ושירות מקומי בלבד, ובמעבדות iDigital בלבד.

איך אני מקבל שירות איסוף והחזרה + מחשב חלופי?

במקרה של תקלה במק שלכם, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של אמירים הפצה על-מנת לפתוח קריאת שירות ולתאם איסוף מאתר הלקוח. באפשרותכם לפתוח לבד קריאת שירות וכך לחסוך זמן בקישור הזה. השליח יגיע אליכם עם מחשב זמני מספיק משודרג כדי לאפשר לכם המשכיות בעבודה, וברגע שהטיפול במחשב מסתיים, אנחנו יוצרים קשר עם הלקוח ומתאמים החזרה והחלפה חוזרת בין המחשבים.

כיסוי חדש ובלעדי של אמירים הפצה!

שירות VIP+ Accident Coverage מכסה אתכם מפני נזק פיזי למחשב. השירות מקנה לכם ראש שקט בכל הנוגע לשברי מסך, מכות חיצוניות ואפילו קורוזיה.

השתתפות עצמית במקרה של נזק פיזי:
נזק מסך או נזק חיצוני - 799 ש״ח.
נזקים אחרים כולל קורוזיה - 1999 ש״ח.

בכפוף לתקנון. למידע נוסף לחצו כאן.

 

קונים מק? תבקשו מהמשווק שלכם את הייבוא ואת השירות של חברת אמירים הפצה.

כי אצלנו שירות זה מעל הכל!

אם אהבתם את הדף אתם מוזמנים לשתף