המחלקה העסקית של אמירים הפצה

לקוח עסקי של אמירים הפצה אצלנו תקבל יותר! אמירים הפצה נותנת לעסק שלך שירות ייחודי ובלעדי ללא תוספת תשלום:
☑ ריבייטים על כל קנייה ☑ שירות מחשב זמני ☑ משלוחים מהיום להיום (בתוספת תשלום ובכפוף לתקנון)
☑ שירות איסוף והחזרה + מחשב חלופי ☑ השתלטות מרחוק ☑ שירות תמיכה - ברמת המשתמש!

כי אצלנו שירות זה מעל הכל

ריבייטים על כל קנייה

לקוח הנמצא במחלקה העסקית שלנו זכאי להחזר של 2% עבור כל רכישה דרך האתר. ההחזר יהיה תקף למימוש בהזמנה הבאה (בתנאי שתבוצע 30 ימים לאחר ההזמנה הקודמת ותהיה מעל 5000 ש״ח) ועד 90 ימים מרגע קבלת הקופון. ההחזר הינו עבור כל רכישה כולל רכישות שקוזזו מהם קופונים. ההחזר יחושב מהסכום המלא לפני קיזוז הקופון. הקופון אינו ניתן להעברה ויהיה ניתן לנצל אותו תחת החברה שקיבלה אותו בלבד. יתכנו מקרים חריגים מאוד בהם המוצר יהיה במחיר מיוחד ולא זכאי להחזר, במקרה כזה, אנחנו נסמן את המוצר/ים שאינם זכאים להחזר ונדגיש לכם את זה בעת הרכישה ע״מ למנוע בלבול או אי נעימות.

שירות מחשב זמני

מגייסים עובד חדש והמחשב שאותו בחרתם להזמין לא זמין במלאי? אין צורך להתפשר על המפרט או להיות בלחץ שהמחשב לא יגיע לפני שהעובד מתחיל. תוכלו לקבל מחשב זמני מהיום למחר. ברגע שיגיע המחשב שהזמנתם נעשה את ההחלפה. פשוט, לא?

משלוחים מהיום להיום

שירות חדש! אמירים אקספרס. הזמינו היום מוצר שבמלאי ותקבלו עוד היום. בתוספת תשלום. באזור גוש דן ובכפוף לתקנון. אתם לא חייבים את המוצר עוד היום? המשלוחים אצלנו הם חינם על כל האתר מהיום למחר.

איסוף והחזרה + מחשב חלופי

לקוחות המחלקה העסקית של אמירים הפצה, זכאים לשירות איסוף והחזרה + מחשב חלופי באתר הלקוח. כמובן שניתן לרכוש הרחבת אחריות VIP+ וזה יקנה לכם את השירות הזה לכל תקופת האחריות.
במידה ולא רכשתם הרחבת אחריות, אנחנו עדיין בתמונה, אנחנו נמשיך לתמוך בכם ולשרת אתכם, בין אם זה בתיקון תקלות שמחוץ לאחריות או בתקלות אשר נכללות תחת הרחבות אחריות יצרן.. 

שירות תמיכה ברמת המשתמש

במקרה של תקלה, יש לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-6006560, או לחילופין ניתן לפתוח קריאת שירות באופן עצמאי כאן. לאחר פתיחת קריאת שירות אנחנו נבצע נסיון של פתרון הבעיה מרחוק. במידה וזה לא מצליח נדאג לאסוף מכם את המחשב ולספק חלופי במקומו במידה ואתם צריכים. ברגע שהטיפול במחשב יסתיים, ניצור עמכם קשר על מנת לתאם את ההחזרה. כל מה שנשאר לכם לדאוג לגיבוי מלא ע״מ לבצע העברה חלקה בטיים משין.

השתלטות מרחוק

על כל תקלה קטנה ולא רק. גם אם אתם רק רוצים להגדיר את המייל, רוצים להתקין תוכנה מסויימת (חוקית בלבד), לעשות קצת סדר במחשב, אנחנו כאן בשבילכם. במרחק של מס׳ לחיצות נשמח להתחבר אליכם מרחוק ולתת מענה. שימו לב, שירות זה לא מוגבל בזמן או ברכישת הרחבת אחריות.

זיכרו, מוצרי Apple Mac קונים רק באמירים הפצה!

שירות VIP BUSINESS של אמירים הפצה