אם אהבתם את הדף אתם מוזמנים לשתף


אודותינו

אמירים הפצה

חברת "אמירים הפצה" הוקמה בשנת 2011. החברה הוקמה על מנת לתת מענה ותחרות אל מול היבואנים הרשמיים בישראל. אמירים הפצה הינה יבואנית מקבילה של מיטב המותגים והיצרנים בשוק. ההתמחויות העיקריות שלנו הינם: 

חברתנו הינה יבואנית רשמית של תחנות עגינה LANDINGZONE אשר מותאמות למחשבים הניידים של APPLE.

בנוסף אמירים הפצה מייבאת מגוון רב של מוצרים ומספקת פתרונות לפי דרישת הלקוח – גם אם הם אינם מופיעים באתר, לכן מומלץ ואף רצוי במקרים אלו ליצור עמנו קשר טלפוני / שליחת מייל / פייסבוק מסנג'ר, ולפנות אלינו בכל בקשה.

חברת אמירים הפצה מתמחה במענה מהיר ובזמני אספקה קצרים במיוחד וזאת בזכות המשלוחים הקבועים והרציפים אשר מגיעים אלינו בכל שבוע מכל רחבי העולם.

כחלק מהרצון לתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, עובדי החברה בכלל ונציגי המכירות בפרט מכירים את המוצרים הנמכרים על בוריים, על-מנת לתת שירות ומענה יעילים ומכווינים ככל שניתן ללקוחותינו. נוסף על כך ניתן למצוא באתר החברה תוכן רב אודות המוצרים, וכן תמיכה ושירות.

אמירים הפצה מוכרת הן ללקוחות פרטיים, והן ללקוחות עסקיים. בתי עסק שיבחרו לרכוש מחשבים באמירים הפצה יהנו מהטבות כמו ריבייטים, שירות תמיכה ברמת המשתמש ומחשב חלופי + איסוף והחזרה.

כחלק מעמידה ברמת השירות הגבוהה הזו, בחרנו לעבוד עם חברת השליחויות  UPS במשלוחים הפנים ארציים וזאת אך ורק בכדי לתת לך – הלקוח - את השירות הטוב ביותר שאפשר. נוסף על משלוחי UPS מהיום-למחר (ימי עסקים) חברתינו מאפשרת ללקוחות להגיע לאסוף ממשרד החברה או לחילופין לבחור במשלוח מהיום-להיום בתוספת תשלום ובכפוף לקנון.

לעיונכם דף שאלות נפוצות.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בקשה, הצעת מחיר וכמובן רכישה.

 כתובת: רקפת 1 שוהם 

 טלפון:  03-6006560

 מייל: [email protected]

 שעות פעילות: ימים א׳-ה׳ בין השעות 09:00-18:00.

 


אם אהבתם את הדף אתם מוזמנים לשתף