אספקה ומשלוחים

אמירים הפצה מאפשרת ללקוחותיה המזמינים דרך האתר מבחר אפשרויות אספקה (לא כולל שישי-שבת):

שליח | פיקאפ | אמירים אקספרס | שירות SOS

1. שליח - שילוח עם חברת UPS מהיום למחר עם שליח עד הבית / העסק.

שיטת שילוח זו היא להזמנות שהתבצעו באתר בימים ראשון עד חמישי, עד השעה 16:00, ולמוצרים הנמצאים במלאי בלבד. על כל מוצר באתר מסומן האם הוא במלאי או מה זמן האספקה שלו.
כל הזמנה שתתקבל אחרי השעה 16:00 תטופל ביום העסקים הבא אחריו. הזמנות שהתקבלו ביום חמישי עד השעה 16:00 יסופקו ללקוח ביום העסקים הבא, כלומר ביום ראשון.
שעות החלוקה של UPS הן 9:00 - 18:00, וביום האספקה הם שולחים SMS עם טווח של 4 שעות.

במשלוח עם שליח עד הבית, עלות המשלוח להזמנה של מתחת ל- 5000 ש"ח הינה 35 ש"ח כולל מע"מ. בהזמנה של מעל 5000 ש"ח המשלוח חינם.

2. פיקאפ - שילוח עם חברת UPS לנקודת איסוף.

שירות זה הוא של חברת UPS והוא נועד להקל על איסוף החבילה למי שאינו יכול להמתין בבית במהלך יום החלוקה.
כאשר מבצעים הזמנה באתר ובוחרים בשיטה זו, ניתן לבחור נקודת איסוף הקרובה ביותר לכתובת שהקלדתם. כשהחבילה תגיעה לנקודת האיסוף אתם תקבלו הודעת SMS שאומרת
שהחבילה מוכנה לאיסוף ואתם יכולים ללכת לקחת אותה בזמנכם הפנוי.
חשוב!
- לא ללכת לאסוף לפני שאתם מקבלים הודעת SMS.
- לחברת UPS אין התחייבות לאספקה ביום עסקים אחד במשלוחי פיקאפ, אך ב-99% מהמקרים החבילות מגיעות לנקודת האיסוף ביום שלמחרת.
- לאסוף את ההזמנה מהנקודה תוך 48 שעות לכל היותר. לאחר זמן זה, המשלוח יחזור חזרה אלינו. במקרה זה ניאלץ לחייב 25 ש״ח נוספים ע״מ לשלוח שוב את המוצר לנקודה.

במשלוח פיקאפ לנקודת איסוף, המשלוח הינו ללא עלות, והוא מיועד להזמנות עד 5000 ש"ח. לא ניתן לבצע משלוחי פיקאפ בהזמנה של מעל 5000 ש"ח.

לנוחיותכם, להלן קישור לאתר בו תוכלו לראות את כל נקודות האיסוף ש-UPS מציעה: https://www.pickuppoint.co.il

3. אמירים אקספרס - שירות חדש!

שיטת שילוח זו היא להזמנות שהתבצעו באתר בימים ראשון עד חמישי, עד השעה 16:00, ולמוצרים הנמצאים במלאי בלבד. על כל מוצר באתר מסומן האם הוא במלאי או מה זמן האספקה שלו.
כל הזמנה שתתקבל עד השעה 16:00 תטופל ותסופק עוד באותו היום. הזמנות שהתקבלו ביום חמישי אחרי השעה 16:00 יסופקו ללקוח ביום העסקים הבא, כלומר ביום ראשון.
הזמנות בשירות זה יסופקו במהלך היום ועד השעה 21:00 בלילה. במידה ושעות אלו לא נוחות לך, חשוב להדגיש את זה ולציין את זה לנציג השירות שלנו על מנת שנבדוק אם יש אפשרות אחרת.
שיטת משלוח זו תקפה למוצרים עד 5 ק״ג, ולאזורי החלוקה הבאים: אור יהודה, בת ים, בני ברק, הרצליה, חולון, ראשון לציון (בתיאום מראש), יהוד, לוד, פתח תקווה, רמת גן, רמת השרון, שוהם, תל אביב. ועוד... ישנם ימים וזמנים במהלך השנה שאפשרות זו לא תהיה אפשרית בהתאם לזמינות וליכולות שלנו.
חשוב להדגיש שבשיטת משלוח זו, לרוב אין באפשרותינו לספק עד הדלת ויהיה עליך לרדת אל השליח ע״מ לאסוף ממנו את ההזמנה בכתובת האספקה.
עלות השירות: להזמנות מהשעה 18:00 בערב ועד השעה 10:00 בבוקר, בחינם להזמנות מעל 5000 ש״ח וב-25 ש״ח להזמנות מתחת ל-5000 ש״ח. להזמנות מהשעה 10:00 בבוקר ועד השעה 16:00 בעלות 50 ש"ח. בין 16:00 ל-18:00 השירות לא זמין וניתן לבחור שירות SOS במקום זה במידה והאספקה דחופה לאותו היום.
*שירות זה ותנאיו יכולים להשתנות בהמשך בהתאם. 
*שימו לב! בימי מזג אוויר סוערים של גשמים ייתכנו אי-אספקות.

לנוחיותכם מפת חלוקה של שירות אמירים אקספרס:
מפת חלוקה אמירים אקספרס

4. שירות SOS

אם אתם חייבים לקבל את המשלוח בבהילות, באפשרותכם לבחור במשלוח SOS. בבחירת שירות זה אנו נכין את הזמנתכם להפצה תוך שעה והאספקה תבוצע ע״י שליח ספיישל. המשלוח יגיע אליכם במהלך אותו יום (בימי עסקים) בזמן האספקה המהיר היותר שיתאפשר לנו. למוצרים עד 15 ק"ג. עלות: לפי המרחק.


 

*החברה מתחייבת לארוז ולהוציא למשלוח את ההזמנות באותו יום העסקים, במידה וההזמנה והתשלום נעשו עד השעה 16:00, וזאת בכפוף לזמינות המוצר במלאי. הזמנות שיתבצעו לאחר השעה 16:00 ייקלטו ביום העסקים הבא.

*חברת השליחויות (UPS) מספקת לרוב חלקי הארץ מהיום למחר, ולאיזורים מרוחקים בתוך 2-3 ימים. כל זאת בכפוף למדיניות של חברת המשלוחים (UPS). 

*כדאי לבחור כתובת אספקה אשר אתם תימצאו בה לאורך היום. חברת השליחויות מפיצה במהלך היום בין השעות 9:00-18:00.

*במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ניתן להזמין לנקודות פיקאפ או להזמין משלוח בשירות SOS.

*החברה אינה יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות.

*מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.

*ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, 
ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.