מוצרי Apple Mac

זה נכון לחשוב שהמחשבים הניידים שינו את חיינו, ואף הפכו אותם לטובים יותר. עכשיו הגיע תורכם לקנות את המחשבים המדהימים של אפל מק במפרטים מיוחדים, וכמובן שבמחיר האטרקטיבי ביותר בשוק, אצלינו בחברת אמירים הפצה. יש לנו את המבחר הרחב ביותר של מוצרי Apple Mac. הדבר החשוב מכל הוא לדעת לבחור את המפרט הנכון שלכם. אנחנו מחזיקים אצלינו במלאי מחשבים במפרטים מיוחדים, זמינים במיוחד בשבילכם, לכן זמן האספקה אצלינו קצר במיוחד. בחרו מבין מגוון מוצרי Apple Mac - מקבוק 12, מקבוק אייר, מקבוק פרו, איימק, איימק פרו, מק מיני ומק פרו באמירים הפצה. חברת אפל יוצרת ומעצבת את מחשבי המק הפועלים על מערכת ההפעלה macOS ונחשבים למחשבים החזקים והמוצלחים ביותר בעולם. למד עוד

רוצה לקנות Mac? בלעדי באמירים הפצה, שירות מחשב חלופי או איסוף והחזרה מאתר הלקוח - לפרטים נוספים לחצו כאן


חברת Apple ומוצריה

Apple היא חברת טכנולוגיה אמריקאית בינלאומית היושבת בקליפורניה, ארה"ב, המעצבת, מפתחת ומוכרת מוצרי אלקטרוניקה, מוצרי מיחשוב, תוכנות ושירותי און-ליין. מוצריה האהובים של Apple הם האהובים והפופולאריים ביותר בעולם, וזאת משום שהם נותנים מענה להיקף נרחב מאוד מאוכלוסיית העולם, החל מילדים בגיל בית-ספר וכלה באנשי הגיל השלישי.

חברת Apple נוסדה על-ידי סטיב ג'ובס, סטיב ווזניאק ורונלד ויין באפריל 1976 שפיתחו ומכרו את המחשבים הראשונים שלהם. במרוצת השנים Apple גדלה והתרחבה לאפיקים חדשים בתחום הטכנולוגייה, וכיום היא מפתחת ומוכרת בכל רחבי העולם מחשבים, טאבלטים, סמארטפונים, ואף מפתחת מערכות הפעלה ואפילו מכוניות אוטונומיות. כיום המנכ"ל של חברת Apple הוא טים קוק, שנקרא לעבוד בה על-ידי סטיב ג'ובס בשנת 1998.

מוצרי Apple Mac – סדרת המחשבים של Apple נחשבת מאז ומתמיד לסדרה המוצלחת בעולם. מחשבי ה-Mac הם מחשבים הפועלים על מערכת ההפעלה Mac OS והם ביחד מרכיבים מאין פרמידה לכל סוגי האוכלוסייה, החל מלפטופים פשוטים יחסית המתאימים לסטודנטים, דרך נייחים שיכולים לשבת בסלון או במשרד, ועד למחשבי-על המתאימים לחברות גדולות.

iPad Pro – חברת Apple הכריזה על מוצר הנראה כמו טאבלט בשם iPad בסוף ינואר 2010. כחודשיים לאחר מכן באותה השנה הושק ה-iPad בארה"ב, וכבר ביום הראשון נמכרו כ-300,000 יחידות. iPad Pro הוא האחרון בסדרת האייפדים והוא מגיע בשני גדלים של 12.9 אינץ' ו-10.5 אינץ', ובתכליתו הוא אמור לשמש את אוכלוסיית הגרפיקאים ואנשי המקצוע שצריכים כוח עיבוד חזק. iPad Pro מגיע עם מסך רטינה וניתן לערוך עליו סרטים באיכות של 4K.

Apple Watch – השעונים החכמים של Apple הושקו על-ידי טים קוק בספטמבר 2014, ושוחררו באפריל 2015. Apple Watch מתרכז במה שמכונה Fitness Tracking – ניתור פעילות גופנית, ועוזר לנו לשמור על הכושר שלנו במהלך שיגרת היום-יום בעזרת יישומים יעודיים. Apple Watch מתממשק עם ה-iPhone וכך ניתן לעשות דברים רבים כמו לקבל ולענות להודעות, לגלוש באינטרנט ולבקש מ-Siri לעשות עבורכם פעולות שונות בעזרת הדיבור בלבד.