מסך Apple 32" Pro Display XDR - Nano-texture glass

מק"ט
MWPF2LL/A

זכוכית Nano-texture להפחתת החזרי אור
תצוגת רטינה 6K 218ppi
טכנולוגיית True Tone
רמת בהירות 1600 nits
תמיכה ביותר ממליארד צבעים
יחס ניגודיות של 1,000,000:1
עשוי אלומיניום עם מסגרת דקה
ארבעה חיבורי Thunderbolt 3
ניתן להתחבר למעמד או לווסה (נמכר בנפרד)

29,995.00 ₪

מסך Apple 32" Pro Display XDR - Nano-texture glass

Pro Display XDR, מסך 32 אינץ של Apple, בעל תצוגת רטינה ואיכות צפייה מדהימה. Pro Display XDR תומך ברזולוצייה של 6K ועד 1600 ניטים (Nits) של בהירות, ואף תומך בטכנולוגיית True Tone של אפל, כך שהתמונה שמתקבלת נראית עמוקה ומציאותית יותר. מסך XDR תומך בכמות אדירה של צבעים, מעל מיליארד לפי אפל, ויש לו זווית צפייה רחבה במיוחד ויחס ניגודיות של 1,000,000:1. נכון להיום, זהו המסך המתקדם ביותר שנראה בחברת אפל.

המסך של Apple עשוי כולו אלומיניום כסוף, בעל מסגרת דקה במיוחד בעובי 9 מ"מ. האלומיניום עצמו בעובי מילימטר אחד בלבד, וצורתו הייחודית בגב המסך גורמת לזרימת אוויר יעילה יותר, וכך עוזרת לו להתקרר טוב יותר. Pro Display XDR הושק יחד עם Mac Pro 2019, ולכן הם מזכירים אחד את השני במראה החיצוני, ומשלימים אחד את השני בצורה יוצאת דופן.

למסך של אפל יש מעמד שנמכר בנפרד כמוצר משלים. המסך מתחבר למעמד בעזרת חיבור ייחודי ומאפשר להציב אותו על השולחן. כמו כן, בעזרת המעמד ניתן לסובב את המסך על צידו ולעבוד במצב פורטרט, או לשנות את הגובה וזווית הצפייה באופן נוח ביותר. אם מתחשק לכם לתלות את המסך על הקיר גם זה אפשרי, בעזרת מתקן Vesa ייעודי. בגבו של Pro Display XDR ישנם ארבעה חיבורי Thunderbolt 3 אליהם ניתן לחבר ואף לשרשר חומרה חיצונית, ובכך משמש כ-HUB נוסף למחשב.

Nano-texture glass

יש מסך שמחזיר פחות אור, ויש כזה שמחזיר אפילו פחות! מסך Pro Display XDR מגיע עם זכוכית Nano-texture שמונעת השתקפות ומפחיתה משמעותית החזרי אור, כך שתוכלו לעבוד גם בחדר עם תאורה מאוד חזקה ולא מסודרת.

מידע נוסף
מק"ט MWPF2LL/A
גודל מסך 32 inch
רזולוציית מסך 6016 x 3384 6K Retina