שירות VIP למוצרי Apple Mac

אמירים הפצה נותנת לך שירות ייחודי ובלעדי

לקוחות אשר רוכשים מחשב אפל מק מהייבוא של אמירים הפצה, הן מאתר החברה (www.adcs.co.il) והן מאחד מהמשווקים של אמירים הפצה,

זכאים לקבל ללא תוספת תשלום:

 שירות איסוף והחזרה מאתר הלקוח

או לחילופין

שירות מחשב חלופי

קונים מק? תבקשו מהמשווק שלכם את הייבוא ואת השירות של חברת אמירים הפצה.

כי אצלנו שירות זה מעל הכל!

כשקונים מוצר כמו מקבוק, או מוצר אחר של משפחת Apple Mac מקבלים אחריות יצרן למשך שנה, לא משנה היכן קניתם את המחשב. אבל לא בכל מקום אתם תקבלו את השירות ואת האמינות שהייתם ראויים להן, ולכן, כדאי שקודם כל נבין מה אנחנו מקבלים כאשר אנחנו קונים את המוצרים הללו.

שירות אחריות של אמירים הפצה

מה הופך את האחריות שתקבלו באמירים הפצה לאטרקטיבית כל כך? אצלינו באמירים הפצה מקבלים שירות אחריות הכולל בתוכו איסוף והחזרה של ה-Mac שלכם מאתר הלקוח. אין צורך שתגיעו אלינו או למעבדות iDigital פיזית, שליח מטעמינו יגיע אליכם וכך יחסוך לכם זמן יקר. זאת בנוסף לשירות הבסיסי שמעניקה אפל, והוא לגמרי בחינם! קניתם VIP+ ל-3 שנים? גם שירות האיסוף וההחזרה יוארך ל-3 שנים.

איך אני מקבל שירות איסוף והחזרה מאתר הלקוח?

במקרה של תקלה במק שלכם, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של אמירים הפצה על-מנת לפתוח קריאת שירות ולתאם איסוף מאתר הלקוח. ברגע שהטיפול במחשב מסתיים, אמירים הפצה יוצרת קשר עם הלקוח ומתאמת החזרה.

איך אני מקבל שירות מחשב חלופי?

לקבלת שירות מחשב חלופי יש להגיע לאמירים הפצה (בתיאום מראש) או לאחד מהמשווקים שלה. עם קבלת המחשב ולאחר זיהוי ראשוני של התקלה (ובמידת הצורך) יינתן ללקוח מחשב חלופי למשך זמן התיקון.

שירות אחריות בישראל למי שלא רכש באמירים הפצה

כאשר אנחנו קונים Mac אנחנו מקבלים ביחד איתו אחריות למשך שנה. אחריות בסיסית זו מקנה לכם שירות ותמיכה בינלאומית של חברת אפל. נותנת השירות הרשמית בישראל היא iDigital, ולכן אם תצטרכו להפעיל את האחריות, תהיו צריכים ללכת פיזית לאחד מסניפי iDigital ולהשאיר אצלם את המחשב שלכם, שאותו הם ישלחו למעבדה לצורך תיקון.

אחריות Apple Care

הרחבת אחריות Apple Care הינה הרחבת האחריות הבסיסית (שנה) לשנתיים נוספות (סך הכל 3 שנים), כלומר הארכה של שנתיים מתקופת האחריות שכבר יש לכם. חשוב לציין כי נכון להיום לא ניתן לרכוש Apple Care דרך אמירים הפצה אלא רק הרחבת אחריות VIP+.

אז מה ההבדל בין Apple Care, iDigital Care ו-VIP+ של אמירים הפצה?

Apple Care מקנה הרחבת אחריות ושירות בינלאומי ע"י Apple ונותני השירות מטעמה (כולל בישראל). iDigital Care לעומת זאת מקנה הרחבת אחריות ושירות מקומי בלבד, ובמעבדות iDigital בלבד. שירות VIP+ של אמירים הפצה נותן לכם בנוסף לשירות המקומי גם שירות בינלאומי כמפורט כאן.

כיסוי חדש ובלעדי של אמירים הפצה - כי אצלינו שירות זה מעל הכל!

שירות VIP+ Accident Coverage מכסה אתכם מפני נזק פיזי למחשב. השירות מקנה לכם ראש שקט בכל הנוגע לשברי מסך, מכות חיצוניות ואפילו קורוזיה.

השתתפות עצמית במקרה של נזק פיזי:
נזק מסך או נזק חיצוני - 799 ש״ח.
נזקים אחרים כולל קורוזיה - 1999 ש״ח.

בכפוף לתקנון. למידע נוסף לחצו כאן.

רוצים להרחיב אחריות לשנתיים נוספות? לחצו כאן