שירות VIP למוצרי Apple Mac

אמירים הפצה נותנת לך שירות ייחודי ובלעדי

לקוחות אשר רוכשים מחשב אפל מק מהייבוא של אמירים הפצה, הן מאתר החברה (www.adcs.co.il) והן מאחד מהמשווקים של אמירים הפצה,

זכאים לקבל ללא תוספת תשלום:

 שירות איסוף והחזרה מאתר הלקוח

או לחילופין

שירות מחשב חלופי

קונים מק? תבקשו מהמשווק שלכם את הייבוא ואת השירות של חברת אמירים הפצה.

כי אצלנו שירות זה מעל הכל!

Facebook WhatsApp Twitter Google+ LinkedIn Addthis

 שירות VIP למוצרי Apple Mac

כשקונים מוצר כמו מקבוק או מוצר אחר של משפחת Apple Mac מקבלים אחריות יצרן למשך שנה, לא משנה היכן קניתם את המחשב. אבל לא בכל מקום אתם תקבלו את השירות ואת האמינות שהייתם ראויים להן, ולכן, כדאי שקודם כל נבין מה אנחנו מקבלים כאשר אנחנו קונים Mac.

שירות אחריות בישראל

כאשר אנחנו קונים Mac אנחנו מקבלים ביחד איתו אחריות למשך שנה. אחריות בסיסית זו מקנה לכם שירות ותמיכה בינלאומית של חברת אפל. נותנת השירות הרשמית בישראל היא iDigital, ולכן אם תצטרכו להפעיל את האחריות, תהיו צריכים ללכת פיזית לאחד מסניפי iDigital ולהשאיר אצלם את המחשב שלכם, שאותו הם ישלחו למעבדה לצורך תיקון.

אחריות Apple Care

הרחבת אחריות Apple Care הינה הרחבת האחריות הבסיסית (שנה) לשנתיים נוספות (סך הכל 3 שנים), כלומר הארכה של שנתיים מתקופת האחריות שכבר יש לכם. חשוב לציין כי ניתן לרכוש Apple Care במהלך השנה הראשונה לקנייה של המחשב.

אז מה ההבדל בין Apple Care ל-iDigital Care?

Apple Care מקנה הרחבת אחריות ושירות בינלאומי ע"י Apple ונותני השירות מטעמה (כולל בישראל). iDigital Care לעומת זאת מקנה הרחבת אחריות ושירות מקומי בלבד, ובמעבדות iDigital בלבד.

שירות אחריות של אמירים הפצה

מה הופך את האחריות שתקבלו באמירים הפצה לאטרקטיבית כל כך? אצלינו באמירים הפצה מקבלים שירות אחריות הכולל בתוכו איסוף והחזרה של ה-Mac שלכם מאתר הלקוח. אין צורך שתגיעו אלינו או למעבדות iDigital פיזית, שליח מטעמינו יגיע אליכם וכך יחסוך לכם זמן יקר. זאת בנוסף לשירות הבסיסי שמעניקה אפל, והוא לגמרי בחינם! קניתם Apple Care ל-3 שנים? גם שירות האיסוף וההחזרה יוארך ל-3 שנים.

איך אני מקבל שירות איסוף והחזרה מאתר הלקוח?

במקרה של תקלה במק שלכם, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של אמירים הפצה על-מנת לפתוח קריאת שירות ולתאם איסוף מאתר הלקוח. ברגע שהטיפול במחשב מסתיים, אמירים הפצה יוצרת קשר עם הלקוח ומתאמת החזרה.

איך אני מקבל שירות מחשב חלופי?

לקבלת שירות מחשב חלופי יש להגיע לאמירים הפצה (בתיאום מראש) או לאחד מהמשווקים שלה. עם קבלת המחשב ולאחר זיהוי ראשוני של התקלה (ובמידת הצורך) יינתן ללקוח מחשב חלופי למשך זמן התיקון.

 מוצרי Apple Mac באמירים הפצה

מוצרים מובילים

 

 

 

איך אפשר לשלם?

כרטיס אשראי (עד 12 תשלומים ללא ריבית)

מזומן/העברה בנקאית (1.5% הנחה)

איך מקבלים את מוצר שבמלאי?

עם UPS מהיום למחר

איסוף עצמי תוך כשעה מביצוע ההזמנה

כמה עולה משלוח?

25-50 ש״ח להזמנות עד 1500 ש״ח

משלוח חינם להזמנות מעל 1500 ש״ח

למה לקנות אצלנו?

אנו יבואנים של כל המוצרים שאנחנו מוכרים

ומתחייבים לשירות ולמחיר הטובים ביותר!